Forum o wszystkim i...o niczym =)

Co tu dużo pisać? Forum dla teen'ów


#1 2009-12-27 23:13:56

 Zuzu

żeńska wersja spongeboba.

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Wrocław

nie jest to moje rodzinne miasto , ale mieszkam tu od 1 roku życia , dlatego nawet czasem piszę , że z tąd pochodzę xdd .
to 4 największe miasto w Polsce ( sprawdzałam i pod względem ilości mieszkańców jest od Łodzi ' mniejszy ' o ponad 1OO tys. osób , ale powierzchnię mają już podobną . Wrocław ma mniejszą o zaledwie ćwierć km 2 ! [ podobnie z Wrocławiem i Poznaniem . ] ) .
jest tu największy w Polsce aquapark , największy w Polsce rynek ( jeśli tu bd z pewnością zauwarzycie dużą ilość .. krasnali xd ! nie prawdziwych , oczywiście x - P .. z brązu , bodajże ; dd . ) , największe w Europie zoo , jedyny w Europie ogród japoński itd. ^^ ..
jest to także , o ile się nie mylę , najcieplejsze miejsce w Polsce ; mi akurat to b. odpowiada , gdyż nie cierpię zimy , za to uwielbiam lato i wiosnę ; DD ..
naprawdę kocham to miasto ..
a zwłaszcza magnolię x - dd !
moje ulu. / ukochane centrum handlowe < , 33 !
na szczeście jest to najbliższa galeria do mojego domku x33 ..
( na nórzkach ok. 15 min. , a autkiem ok. 5 min. .. bo zwykle są korki ! )
no i jest kino i nie muszę zaiwaniać aż do innego heliosa , do którego nawet samochodem jedzie się ok. 3O - 45 min. ; / ..
tam są jeszcze większe korki !
ale po cholerę ja to piszę ? !
w każdym razie , jeśli ktoś tu nie był to gwarantuję , że nie bd się nudził ; pp !


'It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not' - Kurt Cobain.

Offline

 

#2 2009-12-28 09:43:43

 Luna

Zuy Admin

Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 82
Punktów :   

Re: Wrocław

Ja byłam. Super tam jest.
Ale trudno mi uwierzyć że macie tak mało kin?
U nas na każdym kroku są.
A jakie jest twoje rodzinne miasto?

Offline

 

#3 2009-12-28 21:50:39

 Zuzu

żeńska wersja spongeboba.

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Re: Wrocław

oczywiście , że jest więcej kin ; d .
ale najbliższy od mojego domu był kiedyś helios , a teraz jest inny helios , ten , co jest w magnolli ; pp .
a moje rodzinne miasto to Nowa Sól .. czyli zadupie z 4O tys. mieszkańców -.- ..


'It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not' - Kurt Cobain.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomakrakow.pun.pl www.nevadatan.pun.pl www.220v.pun.pl www.przestancie.pun.pl www.ps3forum.pun.pl